Domácnosti čekají na nové kotle

(4. 8. 2016, ČTK) Na nové kotle za skoro dvě a půl miliardy čekají v Česku domácnosti, které zažádaly o takzvanou kotlíkovou dotaci. Nejvíc peněz půjde do Moravskoslezského kraje.

Přes půl miliardy si rozdělí víc než tři tisíce šest set zájemců. Úřady zatím proplatily jednatřicet milionů korun. Naopak nejmíň získají obyvatelé Prahy - tři miliony sedm set tisíc pro jednatřicet domácností.

V některých krajích už peníze dostala aspoň část lidí. 
Ministerstvo odhaduje, že přes dalších dvacet tisíc domácností bude moci žádat o peníze na kotel zhruba v prvním čtvrtletí příštího roku, tedy o šest měsíců dříve, než původně avizovalo v harmonogramu výzev.
(JIP)

Benekov - c - 27 - 467

Další články:

© 2016 Kotlíkové dotace | Použití webu a OOÚ

Developed by: Forclick

zavřít

Kontaktujte nás

Kotlíkový expert Vám vyřídí vše od A do Z. S dotacemi se člověk setká jednou za život a většinou řeší, aby kvůli jejich neznalosti nepřišel o 120 tisíc korun třeba jen proto, že zapomene vyplnit jeden papír. Zároveň má snahu řešit služby „ v balíčku“a ne shánět instalaci, servis, revizi nebo nákup paliva u čtyř různých firem. Proto jsme tu my a naše koalice komplexních služeb. Vyplňte nezávaznou poptávku, ozveme se Vám a pomůžeme.