Aktuální informace o kotlíkových dotací

Vsetínská radnice nabízí nově půjčky i na kotlíkové dotace

(24. 8. 2016, Valašský deník) Zastupitelé ve Vsetíně schválili úpravu podmínek pro poskytování půjček z Fondu rozvoje města Vsetín. ...

zobrazit více

Olomoucký kraj požádal o další dotace na výměnu kotlů

(24. 8. 2016, Olomoucký deník) Zájem o kotlíkové dotace v Olomouckém kraji převýšil očekávání.
Hejtmanství požádalo o navýšení dotace, a pokud vše půjde dobře, měl by region získat dalších více než 17 milionů korun.
...

zobrazit více

MŽP vyjednalo další prostředky na kotlíkové dotace, druhé kolo již v 1Q 2017

(22. 8. 2016, oenergetice.cz) Ministerstvu životního protředí (MŽP) se podařilo u Evropské komise vyjednat navýšení třímiliardové alokace 1. výzvy kotlíkových dotací o 10 %. Tyto prostředky musí být dle domluvy s EK použity pouze na zdroje využívající obnovitelné zdroje energie.
...

zobrazit více

Kraj začne radit s dotacemi na kotle

(22. 8. 2016, Plzeňský deník) Za týden začíná seriál informačních seminářů pro žadatele o kotlíkové dotace, který procestuje celý kraj. ...

zobrazit více

Kotlíkovou dotaci získá 1 381 žadatelů

(20. 8. 2016, Mladá fronta Dnes, Severní Čechy) Během listopadu a prosince začnou úspěšní žadatelé o takzvanou kotlíkovou dotaci dostávat poslední peníze na nové ekologické vytápění.
...

zobrazit více

Pardubický kraj pořádá opět semináře ke kotlíkovým dotacím

(18. 8. 2016, chrudimskenoviny.cz) Od 5. září připravil pro žadatele o kotlíkové dotace kraj další sérii odborných seminářů. Zájemci se na nich dozví více o podmínkách pro získání kotlíkových dotací, způsobu podání žádostí nebo systému proplácení dotací.
...

zobrazit více

Další miliony na výměnu kotlů se uvolní na podzim

(18. 8. 2016, ostrava.idnes.cz) O 117 milionů korun se může zvýšit částka pro první výzvu takzvaných kotlíkových dotací. Složí se na ně Evropská unie i Moravskoslezský kraj. Dostat by se tak mělo na všech 752 neúspěšných žadatelů už letos na podzim. Druhou výzvu chce ministerstvo vypsat do jara....

zobrazit více

18. 8. 2016 Královehradecký kraj

O nové kotlíkové dotace je možné žádat od 12. září. Hejtmanství má pro tuto výzvu připraveno opět sto milionů korun. Podmínky pro získání dotace jsou stejné, jako byly letos na jaře. Pro zájemce o dotace na pořízení nového kotle připravil kraj také další sérii seminářů. První se koná již dnes v 17 hodin v malém sále Pelclova divadla v Rychnově nad Kněžnou. Semináře pokračují 22. srpna v České Skalici, 24. srpna v Týništi nad Orlicí, 25. srpna v Červeném Kostelci a 31. srpna v Novém Bydžově. Zářijové termíny jsou naplánovány na 6. září ve Dvoře Králové a 7. září v Hradci Králové.
(JIP)...

zobrazit více

Druhé kolo kotlíkových dotací vyhlásí Pardubický kraj začátkem října.

(11. 8. 2016, Krajské listy) Krajští radní dnes na svém jednání potvrdili, že druhé kolo oblíbených kotlíkových dotací vypukne v pondělí 3. října. Žadatelé mezi sebe rozdělí až 60 milionů korun.


...

zobrazit více
1.. 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

© 2016 Kotlíkové dotace | Použití webu a OOÚ

Developed by: Forclick

zavřít

Kontaktujte nás

Kotlíkový expert Vám vyřídí vše od A do Z. S dotacemi se člověk setká jednou za život a většinou řeší, aby kvůli jejich neznalosti nepřišel o 120 tisíc korun třeba jen proto, že zapomene vyplnit jeden papír. Zároveň má snahu řešit služby „ v balíčku“a ne shánět instalaci, servis, revizi nebo nákup paliva u čtyř různých firem. Proto jsme tu my a naše koalice komplexních služeb. Vyplňte nezávaznou poptávku, ozveme se Vám a pomůžeme.